PRALNIA DYWANÓW PRANIE DYWANÓW WYKŁADZIN TAPICERKI SEBASTIAN WIADERNY KOŃSKIE PRZYSUCHA OPOCZNO, Opoczno - Oferta nr94009 - Oferteo.pl

PRALNIA DYWANÓW PRANIE DYWANÓW WYKŁADZIN TAPICERKI SEBASTIAN WIADERNY KOŃSKIE PRZYSUCHA OPOCZNO, Opoczno


Cena do uzgodnienia

ŚWIADCZYMY PROFESJONALNE USŁUGI DLA DOMU I JEGO NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA.

CZYŚCIMY DYWANY, WYKŁADZINY, TAPICERKĘ, PIERZEMY WERTIKALE - wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Do czyszczenia używamy profesjonalnych środków chemicznych renomowanych firm.

MYJEMY ELEWACJĘ, KOSTKĘ BRUKOWĄ ORAZ PRAKTYCZNIE WSZYSTKO WYKORZYSTUJĄC WYSOKIE CIŚNIENIE WODY - wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Polega na zmyciu warstw brudu pod działaniem wysokiego ciśnienia oraz środków chemicznych.

UDRAŻNIAMY, CZYŚCIMY RURY, ODPŁYWY, RYNNY - wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Jest to metoda udrażniania wodą (HYDRODYNAMICZNA) pod wysokim ciśnieniem. Pozawala na bezpieczne udrażnianie kanalizacji, nie uszkadza rury. Możliwość wykonania usługi wewnątrz budynku jak i na zewnątrz.

OSUSZAMY PRAWIE WSZYSTKO, ROZWIĄŻEMY PROBLEMY TYPU :

- zawilgocone i zagrzybione mieszkanie
- zalane mieszkanie w skutek awarii instalacji wodnej, powodzi lub opadów atmosferycznych
- osuszenie nowego budynku z nadmiaru wilgoci technologicznej

SPECJALIZUJEMY SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH PRACACH:

- ODTWARZANIE IZOLACJI POZIOMYCH I PIONOWYCH (osuszanie fundamentów, ścian, murów wewnętrznych i zewnętrznych) metodą INIEKCJI KRYSTALICZNEJ. Prace osuszeniowe (INIEKCJA KRYSTALICZNA) można wykonywać od zewnątrz jak i wewnątrz budynków.
Technologię Iniekcji Krystalicznej można stosować do wytwarzania izolacji przeciwwilgociowe; poziomej i pionowej od wnętrza obiektów, bez odkopywania murów zewnętrznych. Metodę tą stosuje się do osuszania zawilgoconych obiektów bez względu na rodzaj użytego materiału do budowy murów, oraz bez względu na ich grubość i stopień zawilgocenia i zasolenia.

- USUWANIE WILGOCI ZE ŚCIAN – WYPOŻYCZAMY OSUSZACZE
Osuszanie kondensacyjne polega na osuszeniu powietrza zawartego wewnątrz pomieszczeń przez skroplenie zawartej w nim pary wodnej. Powoduje to znaczne obniżenie wilgotności powietrza na skutek czego zawarta w murze wilgoć odparowuje. Wilgotne powietrze jest zasysane przez urządzenie (osuszacz), w którym następuje kondensacja (skraplanie) pary wodnej. Woda odprowadzana jest do pojemnika lub bezpośrednio do kanalizacji.

- POMIARY WILGOTNOŚCI TYNKÓW ŚCIAN POSADZEK


Kontakt: Sebastian Tel.505013613
www.sebclean.pl

Łódzkie, Opoczno
 
 


Liczba wyświetleń strony: 899